A 2013-as MAdT szponzorai


Köszönjük a támogatást!
Vissza
XXXIV. Durindó és XLVII. Gyöngyösbokréta

02. A XXXIV. Durindó második napjának délelőtti műsora


2010. június 05.
10.00 óra

01. Petőfi Sándor Művelődési Egyesület, Bácsgyulafalva
Égető Emese

Észak-magyarországi népdalok
Művészeti vezető: Égető Emese

02. Móra Ferenc Művelődési Egyesület, Csóka
Rákóczi férfikórus

Katonadalok
Művészeti vezető: Fehér Attila

03. Petőfi Sándor Magyar Kultúrkör, Óbecse
Pergető együttes

Művészeti vezető: Cseszák Balázs

04. Móra Ferenc Művelődési Egyesület, Csóka
Csalogány asszonykórus

A szögedi nemzet dalaiból
Művészeti vezető: Tóth Rozália

05. Tisza Művelődési Egyesület, Péterréve
Cifra tamburazenekar

Kiskunhalasi dallamok
Művészeti vezető: Györe István

06. Petőfi Sándor Magyar Kultúrkör, Óbecse
Dúdoló énekcsoport

Doroszlai dalok
Művészeti vezető: Kisimre Szerda Anna

07. Tisza Művelődési Egyesület, Péterréve
Korhely zenekar

Szilágysági dalok
Művészeti vezető: Györe István

08. Tisza Művelődési Egyesület, Péterréve
Tiszavirág énekcsoprt

Moldvai dalok
Művészeti vezető: Györe Ágnes

09. Petőfi Sándor Művelődési Egyesület, Tiszakálmánfalva
Az egyesület vegyes kórusa

Tisza menti dalcsokor
Művészeti vezető: Szabó Gabriella

10. Lányi Ernő Iparos Művelődési Egyesület, Szabadka
Ungaresca régizene-együttes

XVII. századi magyar síp- és dobjelek
Művészeti vezető: Szöllősy Vágó László

11. József Attila Művelődési Egyesület, Gunaras
Zsákovity Ilona és Bózsó Margit énekkettős

Bújdosik az árva madár
Művészeti vezető: Zsákovity Ilona

12. Jókai Mór Magyar Művelődési Egyesület, Törökbecse
Csutorás férfikórus

Katonadalok
Művészeti vezető: Cseszák Balázs

13. Délibáb Magyar Művelődési Egyesület, Zenta
Az egyesület énekcsoportja

Pásztordalok
Művészeti vezető: Dobos István

14. Lányi Ernő Iparos Művelődési Egyesület, Szabadka
Az egyesület népdalköre és citerazenekara

Bácskai bordalok és ivónóták
Művészeti vezető: Szöllősy Vágó Veronika

15. Délibáb Magyar Művelődési Egyesület, Zenta
Sarkantyú tamburazenekar

Tisza menti dalok
Művészeti vezető: Kalmár Piroska

16. József Attila Művelődési Egyesület, Gunaras
Rozmaring asszonykórus

Túl a Tiszán…
Művészeti vezető: Kisimre Szerda Anna

17. Első Helyi Közösség Nyugdíjas Egyesülete, Temerin
Őszirózsa énekegyüttes

Népdalkoszorú
Művészeti vezető: Bedekovics Mária

18. Bartók Béla Művelődési Egyesület, Csantavér
Az egyesület vegyes kórusa

Régi egyházi énekek
Művészeti vezető: Kőműves József

19. Tiszagyöngye Művelődési Egyesület, Törökkanizsa
Tiszagyöngye népdalkórus

Észak-bánáti dalok
Művészeti vezető: Újhelyi Éva

20. Mendicus Művészeti Központ, Csantavér
A központ tamburazenekara
Szlavóniai népdalcsokor

Művészeti vezető: Vörös Róbert

21. Tiszagyöngye Művelődési Egyesület, Törökkanizsa
Újhelyi Éva

Palóc dalok
Művészeti vezető: Újhelyi Éva

22. Kézimunka-kedvelők Klubja, Bácsföldvár
Asszonykórus

Madárka, madárka
Művészeti vezető: Dosztán Berta

23. Szirmai Károly Magyar Művelődési Egyesület, Temerin
Róna citerazenekar

Mezőföldi dalcsokor

24. Kézimunka-kedvelők Klubja, Bácsföldvár
Varga Matild

Ballada
Művészeti vezető: Dosztán Berta

25. Jókai Mór Magyar Művelődési Egyesület, Törökbecse
Kaláris leánykórus

Vajdasági dalok
Művészeti vezető: Cseszák Korcsik Anikó