A 2013-as MAdT szponzorai


Köszönjük a támogatást!
Vissza
XXXIV. Durindó és XLVII. Gyöngyösbokréta

07. A XLVII. Gyöngyösbokréta műsorának második része


2010. június 06.
17.00 óra

18. Petőfi Sándor Művelődési Egyesület, Kishegyes
Rizgetős néptáncegyüttes

Vásár
Koreográfia: Kisimre Árpád, Kisimre Szerda Anna és Patyerek Csaba
Művészeti vezető: Kisimre Árpád és Kisimre Szerda Anna
Kísér Csonka Ferenc és a Csalóka zenekar
Zenekarvezető: Csonka Ferenc és Rózsa Tibor

19. Petőfi Művelődési Egyesület, Nagybecskerek
Sarkantyú néptánccsoport
Dél-alföldi táncok
Koreográfia: Tamás Ferenc
Művészeti vezető: Fejes Barbara
Kísér az egyesület népi zenekara

20. Vajdasági Népek és Nemzetiségek Hagyományápoló Klubja, Szenttamás
Kalala táncegyüttes
Moldvai táncok
Koreográfia: Cseszák Balázs és Cseszák Korcsik Anikó
Művészeti vezető: Forgács Ibolya
Kísér az Árgyélus zenekar
Zenekarvezető: Török Ádám

21. Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület, Maradék
Maradéki Sarkantyús tánccsoport
Rábaközi táncok
Művészeti vezető: Heretek Gyuri
Kísér a satrincai Kettes zenekar
Zenekarvezető: Greccs Sándor

22. Petőfi Sándor Művelődési Egyesület, Torda
Az egyesület tánccsoportja
Szatmári táncok
Koreográfia: Kátai Tibor
Művészeti vezető: Karvák Anikó
Kísér az egyesület zenekara
Zenekarvezető: Szabó Lenke

23. Tiszagyöngye Művelődési Egyesület, Törökkanizsa
Tiszafa néptánccsoport
Moldvai táncok
Koreográfia: Kátai Tibor
Művészeti vezető: Balaton Arnold
Kísér a Korinda zenekar
Zenekarvezető: Kálmán Bence

24. Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület, Maradék
Szerémségi Kiskalapos tánccsoport
Dél-alföldi táncok
Művészeti vezető: Heretek Gyuri
Kísér a satrincai Kettes zenekar
Zenekarvezető: Greccs Sándor

25. Móra Ferenc Művelődési Egyesület, Csóka
Sóvirág néptáncegyüttes
Székelyföldi táncok
Koreográfia: Vas Endre
Művészeti vezető: Vágó Tamás
Kísér a Juhász zenekar
Zenekarvezető: Juhász Gábor

26. Császár-tó Magyar Művelődési Egyesület, Erzsébetlak
Szitakötő táncegyüttes
Dél-alföldi táncok
Koreográfia: Szőke Árpád
Művészeti vezető: Dvorszki Anikó

27. Tisza Művelődési Egyesület, Péterréve
Tiszavirág néptánccsoport
Palatkai táncok
Koreográfia: Mahovics Tamás
Művészeti vezető: Györe Ágnes
Kísér a Korhely zenekar
Zenekarvezető: Sterbik László

28. Jókai Mór Magyar Művelődési Egyesület, Törökbecse
Csalogató táncegyüttes
Leányvásár (moldvai táncok)
Koreográfia: Cseszák Balázs és Cseszák Korcsik Anikó
Művészeti vezető: Cseszák Balázs és Cseszák Korcsik Anikó
Kísér az Árgyélus zenekar
Zenekarvezető: Török Ádám

29. Petőfi Sándor Művelődési Egyesület, Nyékinca
Az egyesület tánccsoportja
Friss csárdás
Koreográfia: Šimonjik Dragana
Művészeti vezető: Gudelyevity Anna
Kísér Nikolić Jovica és zenekara
Zenekarvezető: Nikolić Jovica

30. Aranykapu Művelődési Egyesület, Ada
Kopogtató kamaraegyüttes
Küköllő menti táncok
Koreográfia: Vas Endre
Művészeti vezető: Sóti Éva
Kísér a Pasi és Barátai zenekar
Zenekarvezető: Vas Endre

31. Ady Endre Művelődési Egyesület, Magyarcsernye
Szivárvány néptáncegyüttes
Kalocsai táncok
Művészeti vezető: Málity Melinda és Hódi Judit
Kísér a Barlangó zenekar
Zenekarvezető: Kun Zoltán

32. Népkör Magyar Művelődési Központ, Kúla
Kankalin táncegyüttes
Bodrogközi táncok
Művészeti vezető: Hugyik Karolina
Kísér a Véka zenekar
Zenekarvezető: Polyák Dániel

33. Tiszavirág Magyar Művelődési Egyesület, Titel
Tiszavirág táncegyüttes
Magyar táncok
Művészeti vezető: Bobojcsek Imre
Kísér az egyesület tamburazenekara
Zenekarvezető: Rác Gábor

34. Feketics Művelődési Egyesület, Bácsfeketehegy
Kónya néptáncegyüttes
Györgyfalvi táncok
Koreográfia: Brezovszki Roland
Művészeti vezető: Sotity Tóth Tilda
Kísér Juhász zenekar
Zenekarvezető: Juhász Gábor

35. Móricz Zsigmond Magyar Művelődési Egyesület, Doroszló
Doroszlói néptánccsoprt
Hétvégi táncmulatság
Koreográfia: Király Szilárd
Művészeti vezető: Király Szilárd
Kísér a Doroszlói fuvószenekar
Zenekarvezető: ifj. Csernicsek József