A 2013-as MAdT szponzorai


Köszönjük a támogatást!
Vissza
XXXIV. Durindó és XLVII. Gyöngyösbokréta

01. A XXXIV. Durindó első napjának műsora


2010. június 04.
14.00 óra

01. Tisza Mente Közművelődési és Népművészeti Egyesület, Péterréve
Az egyesület énekcsoportjai

Pecelló környéki népdalok
Művészeti vezető: Ferencz Katalin

02. Micsik Béla, Törökbecse
Katonadalok
Művészeti vezető: Micsik Béla

03. Vadvirág Hagyományápoló Kör, Ada
Vadvirág asszonykórus

Észak-bácskai dalok
Művészeti vezető: Csonka Katalin

04. Orpheus Theater Amatőr Színjátszó Társulat, Csóka
Csókai férfikórus

Katonadalok
Művészeti vezető: Hajnal Attila

05. Móra István Művelődési Egyesület, Kevi
Bazsarózsa asszonykórus és Jóbarátok tamburazenekar

A faluba legszebb legény a babám
Művészeti vezető: Graca Harmat Judit

06. Tisza Művelődési Egyesület, Péterréve
Péterrévei asszonykórus

Vajdasági dalok
Művészeti vezető: Zsolnai Dalinka

07. Tópart Magyar Művelődési Egyesület, Zenta
Tópart énekcsoport

Kiskunhalasi dalcsokor
Művészeti vezető: Pásztor Klára

08. Lifka Sándor Művelődési Egyesület, Hajdújárás
Reköttye népdalkör

Jaj, de szépen ragyognak a csillagok
Művészeti vezető: Brezovszki Eszter

09. Népdalbarátok Klubja, Felsőhegy
Népdalbarátok Klubja

Tisza menti dalok
Művészeti vezető: Györe István

10. Ludas Matyi Művelődési Egyesület, Ludas
Fűzérfonó menyecskekórus

Ballag már a hajnalcsillag az égen
Művészeti vezető: Brezovszki Eszter

11. Petőfi Sándor Művelődési Egyesület, Oromhegyes
Oromhegyesi vegyes kórus

Bácskai dalok
Művészeti vezető: Koncz Lázár

12. Palics Magyar Kultúregyesület, Palics
Szederinda népdalkör

Betyárdalok
Művészeti vezető: Brezovszki Eszter

13. Ady Endre Művelődési Egyesület, Tornyos
Dáridó citerazenekar és asszonykórus

Két malomra tartok számot
Művészeti vezető: Tóth Ugyonka Frigyes

14. Törökfalusi Helyi Közösség, Törökfalu
Búzavirág énekcsoport

Túl a Tiszán ég az ezüst…
Művészeti vezető: Basity Anasztázia

15. Gracza János Színjátszó és Irodalmi Egyesület, Zentagunaras
Gyöngyvirág asszonykórus

Sej, kislány, kislány
Művészeti vezető: Dudás Zoltán és Szeverity Franciska

16. Szirmai Károly Magyar Művelődési Egyesület, Temerin
Az egyesület férfikórusa

Borivóknak való
Művészeti vezető: Szabó Gabriella

17. Jókai Mór Művelődési Egyesület, Kispiac
Rozmaring népdalkör

Tisza menti népdalok
Művészeti vezető: Pásztor Klára

18. Testvériség Művelődési Egyesület, Bajsa
Csalogány népdalkör

Bajsán gyűjtött népdalok
Művészeti vezető: Borús Margit

19. Szőke Tisza Művelődési Egyesület, Adorján
Szőke Tisza asszonykórus

Tisza menti dalok
Művészeti vezető: Koncz Lázár

20. Aranykalász Művelődési Egyesület, Völgyes
Aranykalász asszonykórus

Völgyesi népdalok
Művészeti vezető: Milutinovics Viktória

21. Testvériség Művelődési Egyesület, Bajsa
Csalogány asszonykórus

Bajsán gyűjtött népdalok
Művészeti vezető: Kovács Boglárka

22. Dózsa György Magyar Művelődési Központ, Bajmok
Búzavirág vegyes kar

Árva szerelem
Művészeti vezető: Dulić Ilona és Kókai Deli Márta

23. Fehér Akác Művelődési Egyesület, Tóthfalu
Az egyesület énekcsoportja
Bácskai népdalok
Művészeti vezető: Püspök Mária

24. Takáts Rafael Magyar Kultúrkör, Padé
Haranga népdalkórus
Dél-alföldi népdalok
Művészeti vezető: Bálint József és Klubica Zsuzsanna

25. Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület, Maradék
Tarczal
Szerémségi népdalok
Művészeti vezető: Berta Géza

26. Császár-tó Magyar Művelődési Egyesület, Erzsébetlak
Tavirózsa asszonykórus
Szerelmi dalcsokor
Művészeti vezető: Halász Pozsár Éva

27. Egység Művelődési Egyesület, Nagykikinda
Barlangó együttes
Széki dallamok
Művészeti vezető: Kun Zoltán

28. Testvériség–Egység Művelődési Egyesület, Kisorosz
Gyöngykaláris
énekegyüttes
Piros alma, ne gurulj
Művészeti vezető: Hódi Ilona

29. Egység Művelődési Egyesület, Nagykikinda
Őszirózsa asszonykórus
Hej halászok, halászok
Művészeti vezető: Varga Rozália

30. Ady Endre Művelődési Egyesület, Magyarcsernye
Őszirózsa vegyes kórus
Sárközi népdalok
Művészeti vezető: Osztermann Emma

31. József Attila Művelődési Otthon, Torontálvásárhely
Kéknefelejcs énekkar
Sej, a Tiszának
Művészeti vezető: Bakator János

32. Szabadkai Zeneiskola, Szabadka
Rákos Emese
Moldvai népdalok
Művészeti vezető: Móra Meznerics Szibilla

33. József Attila Művelődési Egyesület, Szilágyi
Búzavirág menyecskekórus
Szerelmi dalok
Művészeti vezető: Szakál Mónika

34. Székely Égető Krisztián, Törökkanizsa
Székely Égető Krisztián
Pásztordalok
Művészeti vezető: Székely Égető Krisztián

35. József Attila Művelődési Otthon, Torontálvásárhely
Az otthon énekkara
Édesanyám rózsafája
Művészeti vezető: Kolinger Béla és Tóth Zsolt

36. Népkör Magyar Művelődési Központ, Szabadka
Juhász zenekar
Mezőföldi dallamok
Művészeti vezető: Juhász Gábor